Even alles vergeten

‘Even alles vergeten’ is het motto van Villa Pardoes en dat hebben we deze week ook gedaan! Woensdag en donderdag genoten van het stralende weer en de Efteling onveilig gemaakt. Alles heel relaxed, geen zorgen. Guusje en Lieke hebben heerlijk gespeeld met de kinderen in de Villa. Het afscheid was dan ook best heftig. De Efteling met zijn omgeving zal voor ons altijd een plek zijn waar wij als gezin heel gelukkig zijn geweest!

Zelf zitten! Lieke kan geen genoeg krijgen van het Carnaval Festival!

 

Fijne gesprekken

Al dat speelgoed en die zandbak binnen!!

Lieke gooit al haar charmes in de strijd!

Een groep vrijwilligers bakken de laatste avond pannekoeken voor alle gasten.

We glunderen van trots en het raakt ons Lieke zo fijn te zien spelen met Bram. Lachen, gieren, brullen, samenwerken om de pinguin van het blad af te gooien. Het aanmoedigen van ons doet beide kanjers stralen!!

Grote lol op de enorme bank in het barbiehuis!

Vanmorgen samen nog koffie gedronken. Alle kinderen krijgen als kado een Pardoes pop mee en een tas met kadootjes.

En dan is het echt voorbij, we maken een groepsfoto en zeggen gedag. Met een lach, met een traan. Op het kaartje bij Pardoes staat: ‘Laat deze Pardoes een blijvende herinnering zijn aan een fantastische vakantieweek! Team Villa Pardoes.’ Dat zal hij zeker zijn! Bewondering voor de organisatie, alle vrijwilligers en donateuren die dit mogelijk maken!

'Jij bent lief!' zegt Guusje tegen Lieke als we in de auto zitten, beide dametjes vallen snel daarna in slaap!

 

 

 

 

4 reacties op “Even alles vergeten

  1. samantha

    zoooo moooiiiii.

  2. Marielle

    Wat fijn dat jullie zo hebben mogen en kunnen genieten! Mooie plaatjes.

  3. henry

    Helemaal top!! Fijn dat jullie zo genoten hebben.

  4. Danielle

    Bijzondere dagen..! Bewaar het als een geweldige herinnering….mooi…!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.