Hoge Veluwe

Vanmorgen zijn we na het fruit naar Nationaal Park de Hoge Veluwe gegaan. Wij hebben nog niet zoveel plaatsen ontdekt waar je met een rolstoel een heerlijke wandeling van 5 km kunt maken door prachtige natuur. Hier kan dat!

Warm aangekleed lekker een dutje doen!

 
Na een uur lopen, opwarmen en lunchen. Lieke vindt het allemaal prima. 
 

Gewoon gezellig

 
En Guusje kan geen genoeg krijgen van alle aandacht 🙂 
 

Dikke vrienden!

Daarna is er in het Museonder van alles te beleven; dieren kijken die voorkomen op de Veluwe, luisteren naar de geluiden van de natuur. Bijzonder om te zien hoe de meiden ieder op hun eigen manier alles in zich opnemen. 
 

Aandachtig luisteren..

 Mam, kijk hier! Papa kom eens! Guusje vindt het hartstikke leuk en raakt niet uitgekeken.

Interessant..

 In de auto valt Lieke in slaap. De rest van de middag binnen gespeeld; waterbed, luchtkussen, verstoppertje spelen, kleuren. Helaas heeft Lieke veel last van het snot dat uit haar neus komt door de nieuwe neusspray. Fijn dat het los komt, maar ze kan heel boos worden als het slijm niet wil. Op tijd naar bed, moe van alle indrukken, lekker slapen en morgen weer een nieuwe dag!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.