Gisteravond hadden Bart en ik onze eerste ouderavond van Lieke! En gelukkig geen onvoldoende voor gedrag haha! Het was een avond met de ouders van de andere kindjes en we kregen uitleg over de groep, de thema's en het was gewoon een prima gelegenheid om ervaringen uit te wisselen. Bram slaapt ook heel slecht en zijn ouders zijn drie nachten per week wakker…Yoeri maakt op bijzondere manieren duidelijk wat hij wil…Een vader vroeg: Hoe zien jullie dat jullie kind het fijn heeft? Niet ieder kind kan emoties laten zien of is heel expressief..Er werd afgestemd dat we gezamenlijk gaan doen met het verdikkingsmiddel, zodat er geen 7 potten tegelijk open zijn..We kwamen erachter dat Lieke met haar twee jaar echt als beste eet!!! En ook hier is Lieke erg geliefd, leerling René vertelde bij de thee dat ze Lieke een heel bijzonder meisje vindt!
Er hing een schitterende foto van Lieke aan the window of fame, die we gelukkig over een tijdje zelf krijgen. En ons creatieve kind had in het kader van het thema herfst al mooie bladeren en spinnen gekleurd! De juffen van de IJsberen geven ook op een avond als deze een heel warm vertrouwd gevoel. Die dames moeten echt keihard werken, iedere dag weer! Als afsluiting hebben we zelf het snoezelen in de klas met de discolamp mogen ervaren, zou voor iedereen goed zijn om af en toe eens te doen!
Nog even het vermelden waard, deze week bij de logopedie hebben we een héél belangrijk doel gesteld…Lieke kan met Sinterklaas een stukje van een hol chocoladefiguur eten!