Lieke en Luuk

Heel geconcentreerd heeft Lieke gisteren liggen luisteren naar de babygeluidjes..eindelijk heeft ze haar knappe neefje Luuk ontmoet! Zachtjes voelen aan zijn hoofdje, handjes…wat ruikt hij lekker! Dankbaar dat ze deze geboorte heeft mogen meemaken!

Lieke en Luuk!

Gisteren is Lieke ook nog verwend door Arjen en Cindy met een hele mooie ballon voor aan haar rolstoel! Een beetje pimping is nog wel noodzakelijk, maar wat een fijne stoel!

Onze diva!

Een reactie op “Lieke en Luuk

  1. marianne fleerakkers

    Hoi Linda en Bart,

    En Lieke natuurlijk en ook Guusje. Ik vond het heel leuk om jullie terug te zien in het ED van 2 weken geleden. Het artikel hangt inmiddels op onze teamkamer. Wat is ze groot geworden !! Ik ben nu over het eerst op de jullie weblog en ben heel nieuwsgierig wat ik zo allemaal ga lezen. Geniet van jullie meiden. Als ik nog eens in de buurt ben van de Stropersberg wip ik zeker even binnen. Veel groeten,

    Marianne VTT team

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.