Sondevoeding?

Geen koorts meer, geen extra zuurstof meer nodig, maar ze eet niet voldoende…en dus net een gesprek gehad met de zaalarts. Lieke eet niet omdat eten prikkels veroorzaakt die haar doen hoesten en dit doet zeer. Maar ze heeft eten nodig om energie op te doen om te kunnen hoesten…een cirkel waar ze in zit en uit moet komen. Vandaag krijgt ze het voordeel van de twijfel, ze mag nog laten zien dat ze gaat eten…Dadelijk krijgt ze een verneveling waarbij ze hopen dat het slijm los komt en Lieke gaat eten. Anders zal ze tijdelijk een sonde moeten om aan te sterken…Balen!

Een reactie op “Sondevoeding?

  1. samantha

    Ik begrijp heel erg goed dat je die sonde liever niet wilt, jullie hebben toen al zo hard moeten werken om juist van de sonde af te komen.
    Er komt nog extra spanning bij , want nu “moet! “ze eten.
    Ik hoop voor jullie dat ze zelf wat gaat eten om geen sonde te hoeven.

    X samantha

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.