Trouwen Suzanne en Paul

Gisteren zijn Suzanne en Paul getrouwd! Het was een super bijzondere dag. De huwelijksplechtigheid vond plaats in Zeist, daarna heerlijk bruidstaart in het zonnetje gegeten en ’s avonds feest in Bunnik. Bart en ik waren de hele dag uitgenodigd en hebben enorm genoten.

Maar Lieke heeft het ook heel erg fijn gehad, lekker gelogeerd bij oma Nelly en opa Joop. Gespeeld met tante Anke en vanochtend bij opa Joop gechilled in het grote bed.

P5100126_2

En vandaag mijn eerste moederdag, enorm verwend: zakdoek met een afbeelding van Lieke’s voetjes gemaakt bij de Tiktakjes, een kladblokje met een geschilderde tekening gemaakt bij het speelgroepje en twee mooie kussens van Bijzonder!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.