Spelen, spelen!

Gisterochtend met Lieke weer naar het speelgroepje geweest. Het thema is nog steeds motoriek, dus dat betekend starten met liedjes als ‘schuitje varen..’, ‘jan huigen in de ton’ en Lieke’s grote favoriet: ‘de vliegmachine’ waarbij ze in een laken ligt en door zes volwassenen enorm op en neer en heen en weer geslingerd wordt. Daarna hard gewerkt aan het vaderdagkado, het is heel mooi geworden! En toen lekker naar buiten, voor het eerst in de zandbak en wat voelen die grassprietjes toch grappig aan!!

Het was een heerlijke ochtend en Lieke krijgt alle aandacht van haar vriendjes en vriendinnetje: Kees, Devin en Famke!

’s Avonds Lieke voor het eerst  in de schommelstoel van tante Anke en ome Maarten gezet, wat wordt ze dan toch al weer groot.

P1000548_2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.