Nieuw!

Na een veel te korte nacht, waarbij Lieke ons weer beziggehouden heeft van 2 – 4 uur, stond ik om 10 uur bij het WMO loket van de gemeente om de ingevulde papieren voor autostoel en kinderwagen in te leveren. Gelukkig was alles goed ingevuld en krijgen we waarschijnlijk volgende week een telefoontje voor het eerste huisbezoek.

Thuis ligt de afsprakenbrief voor volgende week van Blixembosch weer op de mat. Nog steeds is fysiotherapie en logopedie niet ingepland…Nanda, de ergotherapeute, heeft al een keer haar collega’s gemaild, ik heb de planning al aan de telefoon gehad, maar om één of andere vage reden is Lieke’s indicatie nog niet op de juiste plek terecht gekomen. Dus mail ik de coordinator kinderrevalidatie, misschien komt er dan een beetje vaart in.

Marlies sms-ed en vraagt of ik zin heb om mee te gaan wandelen bij de Vlasroot…op die momenten vraag ik me echt af of er weer een tijd komt dat we niet zoveel afspraken hebben, dat we deze leuke dingen ook weer kunnen gaan doen..het is nu echt topdrukte.

Om 11 uur staat Marloes, onze nieuwe consulente van MEE, op de stoep om kennis te maken. Over onze vorige consulente waren Bart en ik niet tevreden, en bij toeval is zij dus nu gestopt. Marloes maakt een goede eerste indruk, we bespreken in 1,5 uur de situatie van Lieke. Twee belangrijke hulpvragen die zij samen met de maatschappelijk werkster van Blixembosch in gang gaat zetten zijn dagopvang en vervoer naar Blixembosch op de dag dat ik de auto meeneem. Voor de dagopvang stuurt Marloes deze week een lijst met mogelijkheden die met een Persoonsgebonden Budget kunnen worden aangevraagd en mogelijkheden ‘in natura’, zodat we ons in de maand december kunnen orienteren. Willen we als aanvulling op Klokje Rond een dag iemand thuis, of willen we naast Klokje Rond en Blixembosch dat Lieke ook nog een dag naar een andere opvang gaat?? Dit laatste lijkt nu niet voor de hand te liggen. En wat wordt vergoed en wat niet…Allemaal vragen waar we over na gaan denken. Het is ook niet iets wat in een week geregeld is, maar we willen wel graag dat in de tweede helft van volgend jaar knopen zijn doorgehakt.

En de stoel van Lieke is ’s middags door Atlas thuisgebracht en ingesteld. Het valt echt mee, veel moderner als de leenstoel en Lieke zit er veel beter in door de vele mogelijkheden en het pandakuipje:

P1000858

P1000859 

Een reactie op “Nieuw!

  1. Ellen

    Wauw Lieke, wat zit je goed in die stoel! Het ziet er fantastisch uit, wat een mooie stoel!
    Dikke knuf van mij en Ruben

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.