Hoe voel je je bij het zien van de eerste zwemfoto’s? Heel trots en blij!
Spannend was het ook toen Lieke donderdag en vrijdag voor de eerste keer met de taxibus naar huis kwam. Ons kleine dappere dametje heeft de grootste lol met haar taxichauffeur Yvon. Maar van binnen blijft het gevoel ‘ze is nog zo klein’..
Vrijdag hebben we Guusje’s tweede verjaardag gevierd. Lieke is overdag naar school geweest en toen ze om 16 uur thuis kwam was het echt feest bij ons! Dapper heeft ze een stukje gebak gegeten en lekker iets gedronken. Gelukkig was Petra er om Lieke te begeleiden in het feestgedruis. Samen met Petra gespeeld en boven in alle rust gegeten. Toen eenmaal de drukte wat minder werd, toch ook nog even beneden genoten. Fijn geknuffeld als grote nicht met Luuk:
Uiteindelijk lekker bij Petra op schoot in slaap gevallen:
Zonder Petra, de oma’s, Anke en Marieke had Guusje niet zo’n heerlijke verjaardag kunnen hebben!
En vanmiddag een wel heel bijzondere ontmoeting: Lieke meets Mikki. Mikki was er vanmorgen rond 11 uur samen met haar papa en mama. We hebben samen koffie gedronken en ’s middags fijn gelunched. Het was erg vertrouwd, heel bijzonder…veel herkenning…en de meisjes, wat een knappe dames! Ze hebben dezelfde handjes en voetjes…en hebben elkaar bewonderd op het speelkleed. We houden zeker contact, een verrijking!






Wat zie haar toch genieten in het water, geweldig zo fijn!!!! Het boek bijna uit en het blijft boeien.
Heel veel liefs, Trea.
Geweldige zwemfoto’s. Famke vind het heel erg leuk, want zij zit ook net op zwemles.