Maandag

Vanmorgen rennen en vliegen; Guusje wegbrengen en dan naar Utrecht voor een vergadering. In de loop van de middag ben ik terug in Eindhoven. Als ik Lieke ga ophalen bij de Vuurtoren verdwijnen alle dagelijkse dingen. Bij binnenkomst in de klas zie ik Lieke zitten in de schommel, heerlijk genietend van de beweging en de hard plastic bloem waar ze mee speelt…ik ga rustig voor haar zitten en roep haar naam ‘ Lieke’…ze lacht en ik zie aan haar gezicht dat ze weet dat ik er ben.
Samen in de auto naar huis, Lieke kirt bij het ‘zien’ van de sneeuw tegen de ramen. We gaan eerst langs bij de coupeuse. We zijn aan het experimenteren met kleren en Diane heeft de eerste twee soorten broekjes, rokje en poncho klaar. De broek moet nog wat ingenomen worden, het rokje is leuk, maar Lieke’s lijfje is hier niet geschikt voor en de poncho moet nog wat aangepast worden..de tweede broek is de eerste broek ooit die goed passend is bij Lieke, helemaal top! We gaan verder met ontwerpen en binnenkort volgt de volgende passing, leuk!
Thuis doe ik Lieke in bad, binnen 5 minuten heeft de warmtepomp ervoor gezorgd dat het heerlijk warm op haar kamertje is. Lieke geniet van ons momentje.
Als we bijna klaar zijn met eten komt Meike spelen. Vorige week is Meike samen met Annemiek ook geweest en Lieke vindt de aandacht super!
Guusje wordt rond 18.30 uur door tante Anke thuisgebracht. Nog even samen knuffelen, voorlezen en dan naar bed. Powerpudding eten, inslaappilletje, zuurstofslang om en fijn dromen.
Alle drukte en hectiek verdwijnen als je met Lieke alleen bent, heerlijk!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.