Kermis

Het is kermis in Veldhoven Dorp en Bart baalt een beetje..hij zou ook zo graag samen met de meiden op het terras zitten, biertje drinken, praatje maken, ‘ duizend’ keer de draaimolen doen, zoals veel van onze vrienden en bekenden doen. Maar de kermis..dat is wel veel gevraagd voor Lieke. Dapper vind ik hem dan ook als hij, terwijl ik met Guusje naar de verjaardag van Ruben ben, de rolstoel inpakt en toch even met Lieke sfeer gaat proeven..even maar..even als een trotse papa over de kermis lopen. Lieke is onder de indruk van de lampjes en geluidjes; samen vangen ze eendjes en winnen ze een grote bal. Komen wat bekenden tegen en dan is het genoeg. Ondanks het jammer gevoel er toch iets van maken en Lieke laten ervaren wat kermis is. Morgen moet deze fantastische papa maar even zelf een biertje gaan drinken na zijn werk op het terras!!

Zaterdag ligt er een grote witte envelop door de deur. Keerpunt, een vakblad voor geestelijke hulpverleners heeft een stuk opgenomen over ons boek. Dankzij Sylvia Vugts staat er een mooi artikeltje in dit blad. Benieuwd of we er reacties op krijgen.

Ook ligt er een brief van Ligtvoet, de fiets heeft vertraging en komt dinsdag niet, misschien volgende week..balen want dit zou wel de positieve tegenhanger zijn van het ‘ vervolg badvoorziening’ dat voor dinsdag weer ingepland staat..zucht.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.