Gisteren was Guusje alweer een week oud! Een heerlijke week, erg verwend door Marian, veel kaarten, bloemen en gezellige visite. Maar ook een emotionele week, met veel herinneringen aan de geboorte van Lieke. Bart en ik hadden tijdens de zwangerschap van Guusje wel bedacht dat Guusje snel Lieke in zou halen met ontwikkelen, maar dat het zo snel zou gaan…Guusje komt met twee handjes naar de fles en kan haar hoofdje op tillen, steekt haar tongetje uit en kijkt heel helder de wereld in.
Wat een rijkdom, twee heel bijzondere meisjes op hun eigen manier!!
Lieke voelt heel goed aan dat er iets veranderd is, en is ook best een beetje van slag. Als ik volgende week weer wat mobieler ben zal dat wel weer overgaan.
Heerlijk is het ook om Robin regelmatig bij ons te hebben. Fijn dat dat mannetje weer thuis is, we hebben veel in te halen met elkaar!
Gisteren kwam Lieke’s vriendinnetje van het speelgroepje Famke op kraamvisite. De meiden hadden elkaar al enkele weken niet gezien. Maar wat een herkenning!! Echt een genot!!



Hoi familie,
wat een fantastische foto’s en een mooi verhaal weer. Ik lees dat de ontwikkelingen voorspoedig gaan en dat is, lijkt me, elke dag opnieuw weer wennen.
groetjes Herman
Ik wil jullie van harte feliciteren met de geboorte van jullie dochter. Fijn dat alles goed gaat met Guusje. Ik weet niet of je zo snel weet wie ik ben maar ik heb bij sub umbra gezeten en ben de vriendin van mechtilde. Ik heb jullie Lieke in het ziekenhuis een keer verzorgd toen ik een dag op de kinderafdeling stond. Geniet van jullie kraamtijd en misschien zie ik jullie een keer in veldhoven.
Ik vind het heel bijzonder zoals jullie deze web-log bijhouden.
Groetjes Mary
Wat een prachtige foto’s!
Hatstikke leuk die foto van Lieke met Famke. Knap Linda dat je nu ook tijd vindt voor een verhaaltje op de weblog. groetjes Nelly