Nieuw huis

Na een hele spannende periode met veel stress over financiën, woningaanpassing en het zoeken naar een geschikt huis, krijgen we over een paar weken de sleutel van ons nieuwe huis.
Een huis dichtbij ons oude huis, Guusje kan fijn op haar eigen school blijven en met genoeg mogelijkheden voor een woningaanpassing voor Lieke. Of zoals Guusje het zegt ‘Lieke gaat in de garage slapen’.
Een spannende periode waarbij we veel hulp hebben gehad van Niels de Cort en Jac Janssen, Duisenburgh voor de financiën en onze WMO consulente bij de gemeente Veldhoven.
En dan nu dadelijk een heftige periode van breken en opnieuw opbouwen. We zien wel op tegen werken, een zorgintensief gezin en een nieuw huis. Gelukkig blijven we zolang in ons huis nu wonen en zal bouwbedrijf Broeren Das de klus samen met ons gaan doen. Met ons en de helpende handen die zich al gemeld hebben!

Naast al dat regelen was er weinig ruimte voor het gevoel dat we weg moeten uit een huis omdat de zorg voor Lieke echt te zwaar wordt. Een huis waar we heel graag hebben gewoond, dat helemaal af was…Gelukkig hebben we de afgelopen jaren heel goed geleerd om ‘het glas halfvol te zien’. En dus kijken we uit naar het nieuwe huis en ondanks de zorgen zijn er al momenten dat we blij worden van het idee wat het gaat worden.

Lieke is helaas de herfst niet heel flex gestart. Ze is voor de tweede keer binnen een paar weken niet fit. Heeft al een aantal dagen een akelige hoest en ze heeft ook wat verhoging. Vanavond wilde ze niet goed eten. Hopelijk een goede nacht.

Een reactie op “Nieuw huis

  1. Trea

    Geweldig voor jullie dat het nu echt gaat gebeuren….heel veel sterkte en succes ….dikke knuffel xxxx

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.